Главная Ультрозвук артрит колена при гипертонии

Запоріжжя кікбоксинг змагання листопад 2011

кофе натощак для печени

Камбоджийський бокс ( кун-кхмер).

27- 30 листопада в місті Кривий Ріг відбувся відкритий турнір з кхмерського (камбоджійського) боксу. Також паралельно проводився турнір з кікбоксингу ВТКА в розділах К-1 і лоу-кік. У змаганнях взяли участь команди міст: Запоріжжя, Енергодар, Мелітополь, Харків, Миколаїв, Кривий Ріг та м Червоноград - Соснівка Львівської області.
Expand text.. Наш регіон був представлений спортсменами спортивно оздоровчого клубу "Вимпел": Мищишин Антон (школа № 3), Коломацький Андрій (гірничо економічний коледж), Брунець Дмитро, студент- заочник Рівненського Університету. Кожен з них виступав у двох розділах: К-1 і кун- кхмер, безпосередньо камбождійского боксу (правила тайського боксу Муай Тай). Виступ нашої команди пройшов успішно. Коломацький Андрій у віковій категорії 16- 17 років, вага до 71 кг. зайняв 3-е місце в розділі К-1 і 2-е місце в розділі кун кхмер, де в півфіналі здобув перемогу в другому раунді бою нокаутом над спортсменом з міста Кривий Ріг, у фіналі ж поступився супернику з міста Енергодар. Брунець Дмитро, вік 18 років +, вагова категорія до 80 кг, - 2-е місце в К-1 і 1-е місце після технічного програшу суперника з міста Кривий Ріг в розділі кун кхмер. Мищишин Антон виступав у віковій категорії 14- 15 років і у двох розділах зайняв перші місця. в К-1 він виступав у ваговій категорії 63.5 кг , де у фіналі переміг суперника з м. Мелітополь. У розділі кун кхмер виступав у ваговій категорії до 67 кг. Там у фіналі перемогу нокаутом в першому раунді здобув над спортсменом р Кривий Ріг. Отож у підсумку було здобуто 3 золоті нагороди, дві срібні, та одна бронзова. У загальному заліку команда клубу "Вимпел" зайняла 3-е командне місце, розділивши його з командою міста Мелітополь. Перші і другі місця між собою поділили м Кривого Рогу та команд Енергодара та Запоріжжя. Тренуються спортсмени клубу "Вимпел" в Палаці Спорту "Шахтар" м. Червонограда (дир. В. Карвацький, Ю. Раздобреев) і БДЮТС Будинок Дитячої та Юнацької Творчості м. Соснівки (дир. С. Слука). Тренер С. Ярмола.